Zasady i warunki

WPROWADZENIE

Przed zaakceptowaniem Warunków regulujących wszystkie części Serwisu GGBet, zalecamy uważne zapoznanie się z nimi. Jeśli nie chcesz zaakceptować i przestrzegać Regulaminu, prosimy nie otwierać u nas konta lub zaprzestać korzystania z konta już założonego. Każde skorzystanie z Serwisu będzie traktowane jako bezwarunkowa akceptacja przez gracza wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.

STRONY

Informacje o Usłudze są dostarczane przez operatora Zavbin Ltd (numer rejestracyjny HE 400081) (Telamonos 20 street, Springfield Court, Block C, Office 303, 3055 Limassol, Cypr), spółkę z siedzibą na Cyprze i podlegającą prawu tego kraju, licencjonowaną przez Orakum N.V, Curacao (nr 8048/JAZ; CMS Trust N.V. Wilhelminalaan 13 Willemstad Curacao, CW). Wszystkie klauzule Regulaminu zawierające zaimki "nas", "nasz", "my" lub słowo "Firma" odnoszą się do Firmy, z którą klient zawiera umowę na mocy punktu 1.1 niniejszego Regulaminu.

ZMIENIAJĄCE SIĘ WARUNKI

Firma ma prawo do wprowadzania dowolnych zmian i edycji wszystkich produktów, które oferujemy w Serwisie. Ponadto, w celu zapewnienia nieprzerwanego działania Serwisu, Firma ma prawo do wprowadzania zmian w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia graczy.

Spółka ma prawo do ograniczenia dostępu do niektórych części Serwisu, w celu utrzymania go w stanie sprawności lub dokonania niezbędnych zmian w produktach Serwisu.

Spółka zastrzega sobie również prawo do aktualizacji Regulaminu. W takim przypadku nowa wersja Regulaminu wchodzi w życie i będzie obowiązywać niezwłocznie po jej opublikowaniu w Serwisie. W przypadku drobnych lub nieistotnych zmian możemy nie wysyłać o nich powiadomień, dlatego zalecamy naszym klientom samodzielne, regularne przeglądanie Regulaminu.

WYMAGANIA PRAWNE

Zakładając konto w naszej firmie, gracz przyjmuje do wiadomości, że:

   rozumie i akceptuje ryzyko, że może nie tylko wygrać pieniądze, ale także je stracić podczas korzystania z Serwisu;
   Osiągnął pełnoletność zgodnie z prawem kraju, w którym znajduje się jego jurysdykcja;
   jest zdolny do zawierania umów zgodnie z prawem (posiada zdolność prawną);
   nie posiada ograniczeń w zakresie uczestnictwa w grach hazardowych i kontach zamkniętych przez Spółkę zgodnie z niniejszymi paragrafami Regulaminu;

Każdy zakład jest potwierdzeniem, że użytkownik zgadza się z tymi zasadami i je akceptuje.

Dostęp do lub korzystanie z jakichkolwiek produktów w Serwisie przez osoby zamieszkałe w niektórych krajach może być niezgodne z prawem. Nie zamierzamy, aby z naszych Usług korzystali obywatele krajów, w których hazard jest zabroniony, w szczególności: Stanów Zjednoczonych Ameryki, Holandii, Francji, Antyli Holenderskich i Curacao. Fakt, że nasz Serwis jest dostępny w takim kraju, lub wyświetlany w języku urzędowym któregokolwiek z tych krajów, nie stanowi podstawy do legalności korzystania z Serwisu, wpłaty lub wypłaty jakichkolwiek wygranych z naszego konta. Dostępność naszych usług nie stanowi oferty, zachęty ani zaproszenia do korzystania z gier hazardowych w krajach, w których taka działalność jest nielegalna. Klient jest odpowiedzialny za sprawdzenie, jakie prawa dotyczą hazardu w kraju, w którym jest obecny. Otwierając konto i korzystając z Usługi, gracz potwierdza i gwarantuje, że jego działania są zgodne z wszelkimi prawami, ustawami i przepisami regulującymi hazard na terytorium jego pobytu.

Gracz jest odpowiedzialny za naruszenie tych zasad. W przypadku nieprzestrzegania Regulaminu, Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy wypłaty wygranej lub zwrotu depozytu, jak również do anulowania zakładu lub odmowy przyjęcia jakiegokolwiek rodzaju zakładu bez podania przyczyny. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za czas trwania postępowania wyjaśniającego, które pozwoliło na stwierdzenie naruszeń Regulaminu przez gracza.