Odpowiedzialna gra

Problemy z hazardem w GGBet wiążą się ze złym stanem zdrowia psychicznego i mogą objawiać się depresją, lękiem, myślami samobójczymi; wpływają one również negatywnie na relacje rodzinne, pracę, wyniki w nauce i mogą prowadzić do bankructwa lub przestępczości.

Hazard powinien być rozrywką, a nie sposobem na zarabianie pieniędzy. Niestety, czasami nadużywanie hazardu może prowadzić do problemów. Dbamy o naszych użytkowników i dokładamy wszelkich starań, abyś mógł bezpiecznie grać w naszym Serwisie bez żadnych przykrych konsekwencji.

Nasza Firma nie zezwala nieletnim na uczestnictwo w grach.

Nie reklamujemy naszych produktów i usług osobom niepełnoletnim ani wrażliwym psychicznie.

Zapewniamy, że nasze reklamy, sponsoring i marketing nie zawierają informacji mających na celu zwabienie nieletnich do kasyna.

Jeżeli dzielisz komputer z osobą niepełnoletnią, powinieneś upewnić się, że osoba ta nie ma dostępu do Twoich danych logowania, haseł lub danych bankowych. Istnieją programy ograniczające dostęp do gier hazardowych, takie jak NetNanny i Cyber Patrol.

Nasze kampanie reklamowe i reklamy nie wprowadzają użytkowników w błąd ani nie przedstawiają fałszywie świadczonych usług. Użytkownicy są ostrzegani o szansach na wygraną i możliwym ryzyku. Usługi są świadczone zgodnie z opłatami, a nadmierne koszty nie są wspierane.

Aby dowiedzieć się, jaki jest Twój poziom uzależnienia od hazardu, odpowiedz tak lub nie na poniższe pytania.

 • Czy nie jesteś w stanie kontrolować swoich wydatków?
 • Czy charakteryzujesz się pożyczaniem pieniędzy lub kradzieżą, aby utrzymać się w hazardzie?
 • Czy ostatnio poświęcasz mniej uwagi swojej rodzinie i bliskim?
 • Czy zacząłeś reagować negatywnie na opinie innych na temat Twojej aktywności na platformach do gier?
 • Czy stracił/a Pan/i zainteresowanie swoim hobby lub zwykłymi zajęciami w czasie wolnym?
 • Jesteś przygnębiony i czasami masz nawet myśli samobójcze z powodu swoich niepowodzeń w grach?
 • Czy kłamiesz, ukrywając sumę pieniędzy, które postawiłeś lub czas, który spędziłeś grając w grę?

eśli odpowiedziałeś "tak" na większość pytań, prawdopodobnie masz problem z hazardem.

Nigdy nie jest za późno, aby przyznać, że jest się uzależnionym i walczyć z tym nałogiem. Cenimy naszych klientów i nigdy nie przyczynimy się do takiego nieszczęścia. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, które pomogą Ci zmniejszyć ryzyko uzależnienia od hazardu:

Nie traktuj działalności hazardowej jako swojego głównego źródła dochodu. Ustal limity czasu i pieniędzy, które spodziewasz się wydać i nie naruszaj ich. Graj tylko pieniędzmi, na których utratę możesz sobie pozwolić. Unikaj pokusy rewanżu.

Nie graj, jeśli masz depresję lub jesteś pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Użytkownikom, którzy chcą ograniczyć swoją aktywność hazardową, oferujemy usługę samowykluczenia na zasadzie dobrowolności, która umożliwia zamknięcie konta na okres od sześciu miesięcy do jednego roku. Aby skorzystać z tej usługi, użytkownik musi dostarczyć zdjęcia dokumentów potwierdzających własność konta (lista wymaganych dokumentów może się różnić w zależności od uznania Służby Bezpieczeństwa). Po pomyślnym przejściu procedury weryfikacji, dostęp do konta zostanie zablokowany do czasu upływu wybranego okresu. Użytkownik może zażądać odblokowania przed upływem okresu samowykluczenia, jednak ostateczna decyzja należy do kierownictwa Serwisu. Liczba próśb o odblokowanie jest ograniczona do maksymalnie 2 (dwóch) razy w miesiącu. Jeśli limit zostanie przekroczony, żądanie zostanie odrzucone. Kolejny wniosek o przedterminowe odblokowanie zostanie przyjęty po upływie 30 (trzydziestu) dni od odrzucenia wniosku. Po zakończeniu okresu samowykluczenia użytkownik może korzystać ze wszystkich usług Serwisu bez żadnych ograniczeń.

W okresie samowykluczenia klient nie może zakładać nowych kont. Gracz przyjmuje do wiadomości, że nie będziemy odpowiedzialni, finansowo lub w inny sposób, jeśli gracz kontynuuje grę używając nowego konta, innej nazwy lub adresu. Organizacje niezależne

Poniżej znajdują się informacje kontaktowe do organizacji, które pomagają osobom z problemami hazardowymi, ich przyjaciołom i rodzinom.

 • GA Anonimowi Hazardziści
 • Telefon: (+44) 0207 384 3040
 • Strona internetowa: www.gamblersanonymous.org/ga/
 • Gam-Anon
 • Telefon: (+44) 08700 50 88 80
 • Strona internetowa: www.gamanon.org